Napsali o nás

Pokud o nás napíšete, rádi to zde uvedeme. A děkujeme.

Najdete nás na beat-festival.cz

goout.netfestivaly.eu * bandzone * eventium

Jsme i na SUPEREVENT * LUCERNA * ATLAS ČESKA *

ARTES

Československý beatový festival bude znovu po padesáti letech

Mělnický deník

Kralupy - U zrodu myšlenky obnovit tradici československého beatového festivalu stojí Ivan Rössler, český textař, novinář, a scenárista. Písně s jeho texty zpívali čeští zpěváci včetně Karla Gotta.

Ačkoli je původem z Prahy, Kralupy nad Vltavou jsou jeho městem. Pracoval totiž jako směnový provozní pracovník v místním podniku na výrobu kaučuku. Současně psal četné fejetony pro tehdejší Večerní Prahu.

Přečíst celý článek »

Napsali v Právu

Kliknutím na obrázek se vám obrázek zvětší.

V prosinci se do Prahy vrátí Československý beatový festival

www.blesk.cz
31. května 2017 ● 13:03

V pražské Lucerně se 17. prosince uskuteční 4. Československý beatový festival, který naváže na beatové festivaly konané na tomto místě na přelomu 60. a 70. let. Od uspořádání 1. Československého beatového festivalu letos v prosinci uplyne 50 let. ČTK o tom dnes informoval organizátor akce Ivan Rössler.

Přečíst celý článek »

Do Prahy se vrací Československý beatový festival

TÝDEN.cz
Akce v Lucerně
Do Prahy se vrací Československý beatový festival

V pražské Lucerně se 17. prosince uskuteční 4. československý beatový festival, který naváže na beatové festivaly konané na tomto místě na přelomu 60. a 70. let. Od uspořádání 1. československého beatového festivalu letos v prosinci uplyne 50 let, řekl organizátor akce Ivan Rössler.

Přečíst celý článek »

Beatový festival se dočká po 50 letech pokračování

Stanislav Dvořák, Novinky

Vladimír Mišík FOTO: Petr Horník, Právo

Navázat na památný Československý beatový (rockový) festival chce 17. prosince v Lucerně 4. Československý beatový festival. V roce 1967 šlo o první oficiální rockový festival u nás.

Komunistická média v polovině šedesátých let rock vůbec neuznávala, a festival měl proto obrovský význam. Bylo velmi těžké akci prosadit. Původně se měla konat v Karlových Varech, nakonec se ale přesunula do pražské Lucerny.

Přečíst celý článek »

φ